Šveitsi kontaktreis, 18-22.11.2019

Šveits

18.11.2019 - 22.11.2019


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor Other

EAS kutsub ettevõtjaid Šveitsi kontaktreisile. Kontaktreisi piirkond on Zürich ja selle lähiümbrus. Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus, mille raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Ärikohtumised toimuvad ettevõtetes ning seetõttu peab osaleja olema valmis vajadusel sõitma kohtumiseks ka teistesse piirkondadesse. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Šveitsis ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada. Saksa keele oskus on ärikontaktide sõlmimisel eeliseks.

Korraldab

Kontaktreisi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Gateway & Partners`iga.

Lisainfo:

Tiina Tuisk
kontaktreiside koordinaator
tel: +372 627 9443
tiina.tuisk@eas.ee

Osalemine

Šveitsi kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet erinevatest sektoritest.

Šveitsi kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupileti eest. Arve osalustasu eest esitab Gateway & Partners. 

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus, lennujaama transfeerid sihtriigis, majutus sihtriigis (sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele,  grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.
 

Kandideerimine Šveitsi kontaktreisile on lõppenud.

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.