„Targa Linna“ e- ja m-teenuste mess Smart City Expo 2020, 17-19.11.2020 (JÄÄB ÄRA!)

Hispaania

17.11.2020 - 19.11.2020


Visiidi tüüp Ühisstend

Delegatsioon ei

Sektor Construction, e-Commerce, IT, Smart City, Startup

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) viib ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele messile Smart City Expo 2020, mis toimub novembrikuus Hispaanias Barcelonas.

Smart City Expo & World Congress on valdkonna olulisim sündmus, mis toob kokku maailma edukamate linnade, ettevõtete, uurimiskeskuste, ülikoolide, operaatorite, tootjate ja riiklike või valitsusväliste organisatsioonide ja liitude juhid ning visionäärid. Messil on esindatud erinevad sektorid – energeetika, transport, linnaplaneerimine, IKT lahendused ning innovaatilised teemad nagu tark ühiskond, tõhus valitsus, keskkond ja taaskasutus, innovatsioon, transport, energia ja jätkusuutlikkus jm.

Ühisstendil on soov tutvustada Eesti ettevõtete toodangut, sh start-up firmade oskusteavet ja lahendusi, ning ka avaliku ja kolmanda sektori esindajaid. Lisaks ühisstendil osalemisele on osavõtjatel võimalus osaleda erinevatel messi raames toimuvatel üritustel (täpsemalt saab lugeda messi veebilehelt).

Messi veebilehekülg on www.smartcityexpo.com.

2019. aasta messi ja kongressi statistika

  • 1010 eksponenti
  • 700 linna
  • 400 esinejat
  • 24 400 külastajat 120 riigist
Korraldab

Lisainformatsioon:
Kairit Sikkal
Smart City Expo Eesti ühisstendi projektijuht
Kairit.Sikkal@eas.ee
tel: +372 627 9426

Osalemine

Messile on oodatud nii era- kui avaliku sektori vastava valdkonna organisatsioonid ja esindajad.

Sel korral Smart City Expo 2020 messil osalustasu ühisstendil osalemiseks puudub. Tulenevalt COVID-19 pandeemiast ja sellest tekkinud majandusolukorrast pakume ettevõtetele soodsat lahendust ühisstendil osalemiseks. EAS katab messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega seotud kulud. Samuti eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmise ja materjalide transpordi kulud. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutus- ja toitlustuskulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

 

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.