„Targa Linna“ e- ja m-teenuste mess Smart City Expo 2021, 16-18.11.2021

Hispaania - Barcelona

16.11.2021 - 18.11.2021


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Artificial intelligence, e-Commerce, IT, Smart City, Telecommunications

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) viib ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele messile Smart City Expo 2021, mis toimub novembrikuus Hispaanias Barcelonas.

Smart City Expo & World Congress on valdkonna olulisim sündmus, mis toob kokku maailma edukamate linnade, ettevõtete, uurimiskeskuste, ülikoolide, operaatorite, tootjate ja riiklike või valitsusväliste organisatsioonide ja liitude juhid ning visionäärid. Messil on esindatud erinevad sektorid – energeetika, transport, linnaplaneerimine, IKT lahendused ning innovaatilised teemad nagu tark ühiskond, tõhus valitsus, keskkond ja taaskasutus, innovatsioon, transport, energia ja jätkusuutlikkus jm.

Ühisstendil on soov tutvustada Eesti ettevõtete toodangut, sh start-up firmade oskusteavet ja lahendusi, ning ka avaliku ja kolmanda sektori esindajaid. Lisaks ühisstendil osalemisele on osavõtjatel võimalus osaleda erinevatel messi raames toimuvatel üritustel (täpsemalt saab lugeda messi veebilehelt).

Messi veebilehekülg on www.smartcityexpo.com.

Korraldab
Ühisstendi korraldab EAS
Korraldaja email
Osalemine

Messile on oodatud nii era- kui avaliku sektori vastava valdkonna organisatsioonid ja esindajad. Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu). Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Smart City Expo 2021 Eesti ühisstendil osalevad: Bikeep OÜ, Bercman Technologies AS, Artec Design OÜ, OÜ EyeVi Technologies, CAFA Tech OÜ, Bisly OÜ, NutiParkla OÜ, CleanHand OÜ, Superhands OÜ, Fyma OÜ ja Auve Tech OÜ.