„Targa Linna“ e- ja m-​teenuste mess Smart City Expo 2024

Hispaania - Barcelona

05.11.2024 - 07.11.2024


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Smart City

Viime ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele messile Smart City Expo 2024, mis toimub 5 - 7. novembril 2024 Barcelonas.

Ühisstendile ootame “targa linna” e- ja m- teenustega tegelevaid ettevõtteid, kes on seotud järgmiste valdkondadega: energeetika, transport, linnaplaneerimine, IKT lahendused ning innovaatilised teemad nagu tark ühiskond, tõhus valitsus, keskkond ja taaskasutus, innovatsioon, nergia ja jätkusuutlikkus jm.

Korraldab
Ühisstendi korraldab EAS, projektijuht on Kairit Sikkal
Korraldaja email
Osalemine

Osalustasu väikese ja keskmise suurusega ettevõtte kohta on 3000 eurot ning suurettevõtte kohta 4000 eurot (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast turundustegevusi ning materjalide transporti ja tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-​, majutuse-​ ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine on avatud kuni 3. aprillini 2024. Avalduse kandideerimiseks leiate EASi ja Kredexi ühendasutuse veebilehelt: „Targa Linna“ e- ja m-teenuste mess Smart City Expo 2024 – EASi ja KredExi ühendasutus

 

Ühisstendi kaasrahastab Euroopa Liit.