Tehnoloogiatööstuse mess Transform Africa Summit 2024

Keenia - Nairobi

28.08.2024 - 30.08.2024


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Cyber security, e-governance, Ed-tech, Health-tech, Smart City, Smart Mobility

EAS koostöös Välisministeeriumi ja Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liiduga viib ettevõtted Eesti ühisstendiga Aafrika juhtivale iga-​aastasele sündmusele Transform Africa Summit ehk TAS 2024, mis toimub seekord 28. – 30. august 2024  Nairobis, Keenias.

TAS2024 messil digikomponendiga füüsilise esitlusala korraldamise eesmärk on tutvustada Eesti ettevõtluskeskkonda ja luua Eesti ettevõtetele võimalused oma  toodete/teenuste tutvustamiseks. Ühisstendi kujundamisel lähtutakse Eesti brändi põhimõtetest ja juhistest. Lisaks messialal väljasolekule on plaanis korraldada kõrvalsündmusi ning välja paista pealaval, korraldada kõrgetasemelisi kohtumisi jpm.

Ühisstendile ootame Eesti ettevõtteid, mis pakuvad teenuseid ja tooteid e-​Identity, Cyber security, Health-tech, e-​Education, e-​Governance, Smart City ja Smart Mobility valdkonnas.

Korraldab
EAS koostöös Välisministeeriumi ja Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liiduga, lisainfo Kätrin Aas
Korraldaja email
Osalemine

Ettevõtete kanda on projektijuhtimise kulud ja oma töötajate lähetusega seotud kulud.

Kandideerimine on avatud kuni 31.05.2024. Kandideerimisavalduse leiate EASi ja Kredexi ühendasutuse veebilehelt Tehnoloogiatööstuse mess Transform Africa Summit 2024 – EASi ja KredExi ühendasutus

 

Ühisstendi kaasrahastatakse Euroopa Liidu Taaste- ja vastupidavusrahastu „NextGenerationEU“ vahenditest.