Toidu- ja joogisektori mess FOODEX JAPAN 2022

Jaapan - Tokyo

08.03.2022 - 11.03.2022


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Food Industry

Viime ettevõtted esmakordselt ühisstendiga rahvusvahelisele toidu- ja joogisektori messile FOODEX JAPAN, mis toimub 8.-11. märts 2022 Jaapanis.

Ühisstendile kandideerima ootame toidu- ja joogisektori ettevõtteid.

Messi kodulehekülg www.jma.or.jp/foodex/en/

7. septembril 2021 korraldame koostöös Japan Management Association-iga Jaapani turule sisenemise infoseminari. Seminarile saate praktilisi näpunäiteid messiks ettevalmistusteks, et paremini mõista Jaapani toiduainetööstust ja teisi olulisi Jaapani turu eripärasid. Täpsema seminari info leiate SIIT!

Seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas kehtivad  reisipiirangud Jaapanisse, selle tõttu peaksid ettevõtted ühisstendile kandideerides arvestama võimalusega, et Eestist inimesed Jaapanisse reisida ei saa. Eesti ettevõtteid ühisstendil peaksid esindama nende Jaapani esindajad/tõlgid/koostööpartnerid vms. Rohkem infot reisimise kohta leiad SIIT!

Korraldab
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, ühisstendi projektijuht on Kätrin Aas
Korraldaja email
Osalemine

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast komminukatsiooni- ja turundustegevusi ning tootenäidiste transporti Jaapanisse. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulu.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.