Toidu-​ ja joogisektori mess Gulfood 2025

Araabia Ühendemiraadid - Dubai

17.02.2025 - 21.02.2025


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Food Industry

Viime ettevõtted ühisstendiga toidusektori messile Gulfood, mis toimub 17.-21. veebruaril 2025 Araabia Ühendemiraatides, Dubais.

Gulfood on maailma suurim toidu-​ ja joogisektori mess, mis toimub igal aastal ürituste ja näituste kompleksis Dubai World Trade Center. Tegemist on business to business messiga, kus osaleb enam kui 5 000 eksponenti 190-lt erinevalt maalt. Araabia Ühendemiraatide unikaalne asukoht ida ja lääne vahel toob messile kokku toidusektori võtmeisikud Lähis-​Idast, Aasiast, Aafrikast ja Euroopast.

Ühisstendile ootame toidu-​ ja joogisektori ettevõtteid (välja arvatud põllumajandustoodete esmase tootmise ettevõtted ning kalandus-​ ja vesiviljelusvaldkonna ettevõtted).

Korraldab
Eesti ühisstendi korraldab EAS, lisainfo Anneli Arm
Korraldaja email
Osalemine

Osalemistasu: väike-​ ja keskmise suurusega ettevõte 3000 EUR (käibemaksu ei lisandu), suurettevõte 4000 EUR (käibemaksu ei lisandu).

  • Osalustasudest katab EAS messil osalemise, stendipinna rentimise, projekteerimise ja messiehitusega seotud kulud. Samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiseid turundus-​​ ja kommunikatsioonitegevusi.
  • Ettevõtja tasuda jäävad osalejate reisi-​​, majutus-​​ ja toitlustuskulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

 

Kandideerimine on avatud kuni 29.04.2024. Lisainfo ja avalduse leiate EASi ja Kredexi ühendasutuse veebilehelt: Toidu- ja joogisektori mess Gulfood 2025 – EASi ja KredExi ühendasutus

Ühisstendi kaasrahastab Euroopa Liit.