Toidu- ja joogisektori mess SIAL CHINA 2020, 28-30.09.2020 (ÜHISSTENDI MESSIL EI KORRALDATA!)

Hiina

28.09.2020 - 30.09.2020


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Food Industry

EAS viib ettevõtted  Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele toiduainetööstuse messile SIAL CHINA 2020, mis toimub september 2020 Hiinas, Shanghais.

SIAL China on kindlustanud oma positsiooni kui juhtiv rahvusvaheline mess toiduainetööstuse professionaalidele. Tegemist on Aasia suurima toiduinnovatsiooni messiga, mis pakub võimalust nii kohalikule kui rahvusvahelisele ettevõtlussektorile avardada turustusvõimalusi ja suurendada rahvusvahelist koostööd toiduainete- ja joogitööstuses.

Hiina majanduskasvu ümberstruktureerimise fookuses on siseriikliku tarbimise suurendamine. Trendid nagu linnastumine, sissetulekute suurenemine, laiema keskklassi tekkimine ning keskkonna- ja tervisealase teadlikkuse tõus mõjutavad tugevalt hiinlaste tarbimisvõimalusi ja –harjumusi ning tekitavad vajaduse uute toodete ja teenuste järele. Siin avanebki Eesti ettevõtetel võimalus Hiina turule sisenemiseks.

Messi kodulehekülg on www.sialchina.com.

Korraldab

Eesti ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Lisainfo:
Kätrin Aas
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel: +372 627 9759
e-post: katrin.aas@eas.ee
www.eas.ee/messid

Osalemine

Sel korral SIAL China 2020 messil osalustasu ühisstendil osalemiseks puudub. Tulenevalt COVID-19 pandeemiast ja sellest tekkinud majandusolukorrast pakume ettevõtetele soodsat lahendust ühisstendil osalemiseks. EAS katab kulud, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

2020 ühisstendil osalevad: Siidrikoda OÜ, Junimperium Distillery OÜ, Saku Õlletehase AS, Tanker Brewery OÜ, AS A. Le Coq ja Nostam OÜ.

 

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.