Transpordi- ja logistikamess TransRussia 2020, 25-27.08.2020 (JÄÄB ÄRA!)

Venemaa Föderatsioon

25.08.2020 - 27.08.2020


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Logistics

EAS ja Logistika ja Transiidi Assotsiatsioon viivad ettevõtted Eesti ühisstendiga transpordi- ja logistikamessile TransRussia 2020, mis toimub Moskvas.

TransRussia on rahvusvaheline transpordi- ja logistika teenuseid ja tehnoloogiaid tutvustav Venemaa suurim mess ja konverents, mis toimub Moskva messikeskuses Crocus Expo 25. korda. Mess TransRussia toimub igal aastal ja see on üritus, kuhu tulevad kokku  Venemaa, SRÜ-riikide ja Baltimaade transpordisektori esindajad alates sadamatest, raudteest ja ekspedeerijatest kuni transpordisektori IT-ettevõtete ja kauba käitlemisseadmete tootjateni.  2018. aastal osales messil TransRussia 345 eksponenti ja 27 riiki. Kokku külastas messi 16 652 osalejat 52st riigist ning 76st Venemaa regioonist.

Messi kodulehekülg www.transrussia.ru

Sihtgrupp: Transpordi- ja logistikasektori ettevõtted

Korraldab

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Logistika ja Transiidi Assotsiatsiooniga.

Lisainfo:

Kairit Sikkal
Tel: 627 9627
kairit.sikkal@eas.ee
www.eas.ee/messid

Osalemine

EAS katab ühisstendi rendiga seotud kulud. Ülejäänud kulud, mis on seotud messistendi ehituse, reklaamkataloogide tootmise, materjalide transpordi ning reisi-, majutuse- ja toitlustuse kuludega, jäävad ettevõtete kanda.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

2020  ühisstendil osalevad:  AS Eesti Raudtee, AS Tallinna Sadam, AS Operail, HHLA TK Estonia AS, AS Sillamäe Sadam, Intopex Forward OÜ, GRSMARINE OÜ, FinEst-Hall Factory OÜ ja Flowit Estonia OÜ.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.