Ühisstend European Hydrogen Week’il Brüsselis

Belgia

20.11.2023 - 24.11.2023


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor CleanTech, GreenTech, Sustainability

Viime ettevõtted ühisstendiga Euroopa suurimal vesinikukonverentsil Brüsselis, European Hydrogen Week 2023

Ühisstend valmib koostöös Eesti Vesinikuühingu ja Läti Vesinikuühinguga, Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskusega. Lisaks ettevõtjatele on oodatud osalema ka avaliku halduse ja ökosüsteemi edendajate esindajad. Stendil on olemas ekraan, lauad tutvustavate materjalide presenteerimiseks ning püstijala kohtumisala. 

Ühise stendiga näitame regiooni vesinikupotentsiaali, otsime vesinikuteema arendajatele kõikvõimalike valdkondade koostööpartnereid ning meelitame Eestisse taastuvenergiat ja rohevesinikku edendavaid investeeringuid. 

Vesinikukonverents toob kokku poliitikakujundajad, tööstuse esindajad ja eksperdid vesiniku tervikliku väärtusahela ulatuses. Nelja päeva jooksul on avatud messiala ja selle keskel asuv B2B-foorum kõigile messikülastajatele. 21. novembril toimub konverentsi raames eriüritus Booth Party.

Külastajatel on juurdepääs enam kui 25 sessioonile ja 200 kõnelejale, et süveneda vesinikuga seotud kõige erinevamatesse teemadesse – alates tööstusharu suundumustest, väljakutsetest ja võimalustest, innovatsioonist, uutest tehnoloogiatest jne. Osalejad saavad liikuda ühest sessioonist teise, samuti osaleda expo-alal põnevatel ja interaktiivsetel demonstratsioonidel ning saada täielik ettekujutus sellest, milline peaks välja nägema tulevane puhas energiasüsteem.

Registreerumine stendile hiljemalt 02.11.2023.

Korraldab
Invest Estonia
Korraldaja email
Osalemine

Stendil osalemine on võimalik nii esindaja kohaloluga Brüsselis (sh ka stendivalve kohustus) kui ka ainult digimaterjaliga.
Nõuded materjalidele: digimaterjal 1-pager ettevõtte/ asutuse kirjeldamiseks ekraani vahendusel (tähtaeg 3.11.2023).
Reisi- ja majutuskulud ning vajaminevad trükimaterjalid on osaleja enda kanda.