Välisminister Eva Maria Liimetsa ja teda saatva äridelegatsiooni visiit Rumeeniasse sh Transilvaaniasse, 8.-10.11.2021

Rumeenia

08.11.2021 - 10.11.2021


Visiidi tüüp Visiit

Delegatsioon Jah

VIP külaline Eva Maria Liimets

Sektor IT, Startup

Ootame ettevõtjaid kõrgetasemelisele visiidile, mille eesmärk on tutvuda 18 mln. Rumeenia turuga, mis on tuntud oma väga kvaliteetse tehnilise hariduse, tööjõu ja ekspertiisi poolest. Visiit keskendub innovatsiooni ja iduettevõtluse ökosüsteemi valdkonnale.

Visiidi programmi kuulub mõlema riigi välisministrite poolt avatav ärifoorum Bukarestis (9.11), mis saab teoks koostöös Rumeenia Kaubandus-Tööstuskojaga ja kuhu ootame 30 Rumeenia ettevõtte, kohalike omavalitsuste ja riigiametite esindajaid. Visiidi teise päeva (10.11) veedame Transilvaania pealinnas Cluj-Napocas, kus asub Rumeenia kiiresti areneva IT-sektori kese. Sealne programm valmib koostöös Transilvaania IT klastri ning loomemajanduse keskusega CREIC - Cultural Creative Industries Hub.

Mõlemas linnas on võimalus programmi raames oma kontaktibaasi laiendada ning planeerime B2B/B2G kohtumisi pidades silmas delegatsioonis osalevate ettevõtete vajadusi. 

Visiidile on oodatud idu- ja tehnoloogiaettevõtted, aga ka ettevõtted teistest sektoritest, kel on infotehnoloogia osas oluline fookus.

Visiidile registreeruvatel ettevõtetel palume esitada ettevõtte ingliskeelne one-pager ning kirjeldada oma ootusi ja soove kahepoolsete kohtumiste osas.

Visiidile registreerumine on avatud kuni 21. oktoobrini 2021. 

Korraldab
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Martiina Putnik
Korraldaja email
Osalemine

Delegatsioonis osalemise kulud (majutused, lennukipiletid ja reisikindlustus) tuleb igal osalejal ise tasuda. Lennuplaani ja majutuse info edastame esimesel võimalusel, peale visiidile registreerumise lõppu. 

Seoses covid-19 piirangutega jätab EAS endale õiguse kinnitada äridelegatsiooni nimekiri peale registreerimise lõppemist.

NB! Arvestame covid-19 leviku ja piirangutega Rumeenias ning kui piirangud või olukord nõuavad, võib osutuda vajalikuks visiidi korralduse muutmine või tühistamine.  

Oled ettevõtte esindaja?
Visiidil osalemiseks logi sisse või registreeri.