VivaTechi innovatsioonimess ja Eesti kõrvalüritus Pariisis 24.05.2024

Prantsusmaa - Pariis

24.05.2024 - 24.05.2024


Visiidi tüüp Muu

Sektor Startup

Eesti saatkond Pariisis kutsub Eesti start-up'e ja ettevõtteid osalema VivaTechi innovatsioonimessile ja Eesti kõrvalüritusele 24. mail Pariisis.

VivaTech on iga-aastane innovatsioonile ja idufirmadele pühendatud tehnoloogiakonverents, mis on üks suurimaid Euroopas. Üritus on laiaulatulik, sel aastal on fookuses climate tech, AI, mobiilsus, deep tech, internet ja demokraatia. Sel aastal on messi partnerriigiks Jaapan.

Programmis on Eesti saatkonna Pariisis kaaskorraldatud kõrvalüritus, et tutvustada Eestis pakutavaid võimalusi ja ökosüsteemi rahvusvahelistele start-upidele, investoritele jms, lisaks seal on ka võrgustumise osa. See toimub 24.05 kell 15-17 VivaTechi messil kohapeal. Ürituse fookusteema on „Accelerating Innovation: How Estonia Tackles Climate Change and AI Challenges“. 

Ettevõtetele on 24. mai hommikul võimalus kohtuda ka prantsuse korporatsioonidega. Info selles osas on täiendamisel. Lisaks on ettevõtetel võimalik iseseisvalt kokku leppida kohtumisi investorite ja muude võimalike partneritega oma äranägemise järgi.

Eesti osalevatele ettevõtetele saavad saatkonna toel tasuta messipääsme, mida on piiratud arv.
Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-​, majutuse-​ ja toitlustuse kulud.

Lisainfot jagavad
Kristel-Ameli Aimre, saatkonna majandusnõunik, kristel-amelie.aimre@mfa.ee
Steve Cesse, EISi ekspordinõunik Prantsusmaal, steve.cesse@eas.ee

 

Kohtumised korporatsioonidega on tõenäoliselt messil (TBC).

Korraldab
Eesti saatkond Pariisis
Korraldaja email
Osalemine

Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-​, majutuse-​ ja toitlustuse kulud.